Počet položek: 0 0 Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

Nábytkové sestavy se sklopnou postelí KLASIK

Nábytkové sestavy se sklopnou postelí Klasik jsou vyráběny na míru, dle Vašich požadavků a rozměrových dispozic daného prostoru.

Na základě Vámi provedeném (předběžném) zaměření* a předchozí konzultaci s naším designérem, případně konstruktérem, Vám v souladu se současnými trendy v oblasti nábytkového designu rádi připravíme individuální návrh řešení nábytkové stěny, příp.dalšího doplňkového nábytku vč.3D vizualizace.Současně s tímto Vám bude zaslána i cenová kalkulace a to formou cenové nabídky rozepsané do jednotlivých položek.Po odsouhlasení a potvrzení Vaší objednávky přebírá realizaci tým zkušených truhlářů, jejichž prioritou je vysoce kvalitní zpracování celé zakázky.Stejně jako u samostatných sklopných postelí používáme kvalitní a ověřené materiály od našich předních i zahraničních výrobců.Kování k nábytku (panty,otevírací systémy dveří,výklopy,pojezdy k šuplíkům atd.) jsou od renomované firmy BLUM.

*Zaměření naším technikem jsme schopni zajistit v závislosti na vzdálenosti a místě Vašeho bydliště, případně Vaší dodací adresy.

Dodací doba zakázky vč.montáže se pohybuje mezi 10 - 13 týdny od objednání a uhrazení I.části platby ve výši 40%.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace