Počet položek: 0 0 Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

Matrace ASTARA 80 x 200

kliknutím zvětšíte
matrace ASTARA D.P.V.
matrace ASTARA D.P.V.matrace ASTARA D.P.V.matrace ASTARA D.P.V.matrace ASTARA D.P.V.
Vyberte variantu:
 Dpv -  potah Organic Cotton
ks
Doprava zdarma
Výrobce:D.P.V.
Cena s DPH : 16 483 Kč
DPH:21 %
sleva celkem:5 %
Původní cena s DPH:17 350 Kč
Dostupnost:7 dnů ( 80 x 200 )
Typ matrace: pěnová s VISCO
Výška : 20
Nosnost: 130
Tuhost: měkká, středně měkká
matrace ASTARA - vyrobená z materiálů Eurofoam Comfort a Viscoline, s výraznou prolamovanou konstrukcí,

matrace ASTARA

Originální matrace vyrobená z materiálů Eurofoam Comfort a Viscoline, s výraznou prolamovanou konstrukcí, vytváří ideální podmínky pro správné držení páteře. Tuto skutečnost zvýrazňuje také použití Visco pěn Viscoline reagujících na teplotu těla a v místě ramenní kolébky vytvářející ideální podmínky pro krční páteř. Použití materiálu Eurofoam Comfort se strukturou “včelích pláství” zaručuje vysokou elasticitu a prodyšnost (až dvojnásobnou oproti klasickým polyuretanovým pěnám).

Parametry - matrace ASTARA

Výška matrace vč. potahu: 20 cm
Nosnost: 130 kg
Tuhost : 3/5, 2/5 (oboustranná)
Použité materiály:

Studená pěna a visco pěna

Potah: ActiPRO + další možnosti, kvalitní úplet, snímatelný, pratelný (60°C)
Doporučené uložení: lamelový rošt polohovací, nepolohovací, motorový
Záruka na jádro:

3 roky

Atypický rozměr: Atypické rozměry do 90x200cm bez příplatku, lze vyrobit jakýkoliv rozměr - informujte se u nás.
Uvedené ceny akčních matrací platí do rozměru 200 x 90 cm vč. atypů
 
příplatky: - délka: nad 200 cm do 220 cm + 20 %
                 - šířka:  nad 90 cm do 100 cm + 20 %
                               nad 101 cm do 120 cm + 50 %
                               nad 121 cm do 180 cm + 100 %

Materiály - matrace ASTARA

Dpv -  potah Organic Cotton V dnešní době roste poptávka po čistém a „upřímném“ materiálu. Proto jsme zahrnuli do našeho sortimentu potahy na matrace vyrobené z biologicky pěstované
bavlny. Název tohoto potahu je Organic Cotton – BIO Bavlna, protože je vyroben ze 100% ekologicky pěstované bavlněné příze.

Ekologické pěstování bavlny samozřejmě v žádném směru nesnižuje kvalitu bavlny. I tato bavlna je měkká, pevná a prodyšná. Někdy slyšíme argumenty typu:
„Bavlnu nejíme ani nepijeme, tak proč bychom měli přemýšlet o jejím pěstování.“ Ale stále lépe informovaný spotřebitel klade důraz na životní prostředí. Lidé chtějí vychovávat svoje děti, i tak už stále citlivější na alergie apod., v čistém prostředí.

Spánek v čisté bavlně
Biologická bavlna je vynikající produkt pro výrobu potahů na matrace a oblečení. Je přeci příjemný pocit, že nespíte na různých pesticidech. 

Přátelský k ivotnímu prostředí Používání BIO bavlny je stále na vzestupu. Při klasickém pěstování bavlny se používá spousta pesticidů. Toto se často děje díky neinformovanosti místních zemědělců. Faktem je, že pesticidy znečišťují spodní vodu a půdu a to je pro lidi a zvířata škodlivé.

Potahy z BIO bavlny jsou potahy, které jsou vyrobené z ekologicky pěstované bavlny. Místo tradičních pesticidů se používají ekologická hnojiva.

 V BIO bavlně si můžeme užívat klidného spánku. Je to vynikající příležitost, jak přispět k lepšímu a čistšímu životnímu prostředí. Kvalita bavlny se ale při ekologickém pěstování zachovává. BIO bavlna je ideální surovina pro potah, který je hebký, čistý, ekologický a antialergický. - matrace ASTARA

Dpv - potah Organic Cotton

Dpv - potah Der Stoff Potah Der STOFF je kombinací efektivního moderního designu a inovativní technologie zpracování stříbrných iontů. Potahy se stříbrným vláknem vynikají dobrými antibakteriálními vlastnostmi. Der Stoff je pratelný na 60°C, díky tomu si uchovává svoji čistotu a svěžest po několik let.

Nic víc – ale také ne méně než ryzí látka
Potah Der Stoff je čistá látka – bez použití vůní, pesticidů, herbicidů a těžkých kovů. Některé přísady v potazích nemusí vždy jejich vlastnosti pozitivně ovlivnit (např. některé vůně mohou být pro alergiky nepříjemné).

Hygienicky čisté
Látka DER STOFF je vyrobena ze 100% polyesteru. Polyesterové tkaniny se velmi snadno udržují čisté a jsou méně náchylné na rozmnožování roztočů. Potahy se stříbrnými vlákny zabraňují rozmnožování roztočů a vzniku nepříjemných zápachů. Díky těmto vlastnostem je potah Der Stoff vhodný pro alergiky.

Komfort
Potah Der Stoff dokonale podporuje funkce matrace. Potahy vyrobené ze 100% polyesteru jsou hebké a příjemné na dotek.

Potah je vhodný pro alergiky.

Vysoce kvalitní látka, prošitá 200 g/m2 rounem, které zajišťuje pohodlí, příjemný pocit měkkosti a poddajnosti.

Dělitelný potah, pratelný na 60	°C. - matrace ASTARA

Dpv - potah Der Stoff

Dpv -  potah Dry Fast Argentum Potahy DryFast Argentum jsou kombinací velmi efektivní technologie regulace vlhkosti a inovace antibakteriálního zpracování stříbrných iontů. Během Vašeho spánku zůstává matrace chladná, svěží a suchá. Zároveň oceníte pohodlnou poddajnost matrace.

Zůstat suchý a chladný
Argentum+® potahy jsou vybaveny nejnovější chladící (Cool) technologií. Díky svým jedinečným hydrofi lním vlastnostem zlepšují regulaci vlhkosti – vlhkost je rychle absorbována a odváděna od matrace. Ideální chladné a suché prostředí pro pohodlnou noc.

Svěží a antibakteriální
Roztočům se díky tělním tekutinám a teplu daří rozmnožovat a vytváří nepříjemné zápachy. Argentum+® potahy obsahují stříbrné ionty sntibakteriálními vlastnostmi. Stříbrné částice zabraňují rozmnožování roztočů.

Hebká na dotek
Nezávisle na technických kvalitách matrací, upřednostňují lidé hebké potahy. Argentum+® potahy jsou vybaveny silikonovou technologií tak, aby zaručily matraci její měkkost a poddajnost. 

Dlouhá životnost
Potahy Argentum+ mají vynikající dlouhotrvající hydrofi lní vlastnosti. Užívejte si této jedinečné kombinace regulace vlhkosti a antibakteriálních
vlastností Argentum+ potahů noc co noc po několik let. - matrace ASTARA

Dpv - potah Dry Fast Argentum

Dpv -  potah Atlantis Atlantis® potahy kombinují základní čistotu a svěžest spolu s neposkvrněnou bílou. Atlantis® je pratelný při vysokých teplotách, aby si svoji čistotu a svěžest mohl uchovat po několik let.

Hygienicky čisté 
Atlantis® látka je vyrobena ze 100% polyesteru. Polyesterové tkaniny se velmi snadno udržují čisté (např. oproti bavlně), jsou méně náchylné na rozmnožování roztočů a navíc jsou na dotek velice jemné. 

Čistý a svěží 
Látka Atlantis® prochází velmi intenzivním pracím procesem, který se nazývá „mikro čištění“. Tento proces je velmi šetrný k životnímu prostředí. Výsledkem procesu je neskutečně čistá a svěží látka, ve které nemají roztoči šanci přežít. 

Pratelná
Látka Atlantis® je pratelná, takže Vaše matrace zůstávají čisté a svěží na dlouhý čas. Potahy vyrobené z Atlantisu jsou pratelné na 90°C. 

Příjemně svěží
Látka s úpravou Frix obsahuje mikrokapsle, které neutralizují nepříjemný zápach během Vašeho spánku. Tak si matrace v potahu Frix zanechává svěží a příjemnou vůni. 
Jemný závan máty
Frix nejen zneutralizuje zápach, ale mikrokapsle také rozpráší vůni mentolu.

Potah je vhodný pro alergiky.
Potah s moderním proševem o vysoké gramáži (400 g/m2).
Potah je opatřen ventilační mřížkou, díky které může jádro matrace lépe dýchat. - matrace ASTARA

Dpv - potah Atlantis

Dpv - potah ActiPRO Z výzkumů, které provedly renomované belgické a holandské laboratoře, vyplynulo, že roztoči se v matracích vyskytují ve velké míře. Hlavním důvodem je vlhko, teplo a tma pod peřinou a dále odumřelá kůže, která je ideální živnou půdou pro roztoče, neboť se na ni váží enzymy negativních bakterií.

Actipro nezahubí roztoče, nýbrž se soustředí na zničení jejich potravy. Na Actipro potah je naneseno na m2 kolem 5000 probiotických jednotek. Tyto pozitivní bakterie se dají nejlépe srovnat s aktivními složkami v jogurtu, které se přednostně soustředí na náš imunitní systém. Probiotika se starají o to, aby se zdroj potravy roztočů snížil na minimum. Díky tomu se pozitivní bakterie rozmnožují rychleji než ty negativní. To nazýváme dominantním účinkem.

Šance na přežití roztočů se tak velmi snižuje, až úplně eliminuje a riziko alergií se výrazně zmenšuje.

Bylo také prokázáno, že Actipro, vedle pozitivních výsledků v souvislosti s roztoči, bojuje zároveň proti nežádoucím bakteriím a houbám. Tím se díky Actipro potahu můžeme vyvarovat i zápachům. Jestliže chcete spát klidně a bez alergií, pak nejlépe
na D. P. V. matraci s Actipro potahem.

Potah je vhodný pro alergiky.

Potah s moderním proševem o vysoké gramáži (400 g/m2).

Potah je opatřen ventilační mřížkou, díky které může jádro matrace lépe dýchat. - matrace ASTARA

Dpv - potah ActiPRO

Dpv -  potah Intense Lidské tělo je velké pole napětí, které se díky doteku nebo tření s jinými látkami neustále nabíjí elektrony. Intense toto napětí během spánku doslova odvádí.

Během spánku je tělo neustále v kontaktu s pyžamem, peřinou, matrací apod. To znamená, že jak tělo, tak  předměty v okolí se neustále nabíjí (až 30.000 voltů!). Chceme-li klidně spát, je důležité urychlit vybíjení při nízkém napětí a bez uzemnění. Řešením je INTENSE. Do potahů z Intense je vetkané uhlíkové vlákno, což je ultra jemné mnoho vláknité dvousložkové vlákno. Každé vlákno má vodivé jádro s nylonovým ochranným obalem. Díky indukci nasaje uhlíkové vlákno elektrony z látek, které ho obklopují a přenese je při nízkém napětí (již od 4.000 voltů) do vzduchu. Tak doslova sklouzne z člověka napětí. Spánek je tak hlubší a klidnější.

Patentované uhlíkové vlákno nejen snižuje elektrické napětí, ale zároveň působí proti prachu a bakteriím.

Intenzivnější spánek
Intense zbavuje tělo statického napětí. Díky tomu je spánek doopravdy intenzivnější. Vzhledem k tomu, že se zlepšuje kvalita spánku, tak jsme lépe odpočatí.

Fyzika
Intense je založený na jednoduchém přírodním zákonu: Jestliže dokážeme tělo osvobodit od statické elektřiny, dosáhneme lepšího odpočinku, neboli: Čím méně statické elektřiny, tím lepší kvalita spánku.

Vědecky dokázáno
Studie spánku prokázaly, že pokud je zrychleno vybíjení statické elektřiny, potřebujeme za jednu noc o 20 minut spánku méně. Uhlíková vlákna v potazích Intense
přijímají elektrony, což zmenšuje napětí.

Kvalita spánku = kvalita života
Pro moderního člověka je kvalita života stále důležitější. Náš spánek má velký vliv na tuto kvalitu. Čím klidněji a intenzivněji spíme, tím si můžeme déle a intenzivněji
užívat života… Potah Intense náš spánek podporuje. Lidé, kteří spí na potahu z Intensu, nejsou jen lépe odpočatí, ale zároveň potřebují průměrně o 20 až 21  minut spánku za noc méně.

Potah je vhodný pro alergiky.

Potah s moderním proševem o vysoké gramáži (400 g/m2).

Potah je opatřen ventilační mřížkou, díky které může jádro matrace lépe dýchat. - matrace ASTARA

Dpv - potah Intense

Potřebujete poradit ? matrace ASTARA D.P.V.

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace