Počet položek: 0 0,- Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

PIKOLIN

 

matrace PIKOLIN

HISTORIE PIKOLIN, největšího výrobce matrací v Evropě

Koncern Pikolin Group je výhradně rodinnou firmou, v dnešní době výjimečnou tím, že odolala globalizovanému pojetí anonymních vlastníků. Firmu založil v roce 1948 Alfonso Soláns Serrano. Zpočátku firma nesla jeho jméno, ale roku 1955 byla přejmenována na PIKOLIN. Od svého počátku se specializovala na výrobu pružinových matrací, které v průběhu desítek let dovedla k dokonalosti.Firma postavila v roce 1973 ve španělské Zaragoze největší továrnu v Evropě na výrobu matrací a postelí. Tato továrna dosloužila v roce 2017, kdy se celá výroba přestěhovala do supermoderní nové fabriky postavené na zelené louce jen pár kilometrů od původní továrny.Pikolin Group je dnes řízena potomky Alfonse Solánse. On sám přesto stále dohlíží na dění ve firmě a je znám svou laskavostí a otevřeností ke všem zaměstnancům i návštěvníkům továrny v Zaragoze.

PIKOLIN DNES

Pikolin Group S.A. vlastní v Evropě 8 výrobních továren a další 2 v Asii. Špičkově vybavené továrny si vyrábějí všechny komponenty pro své výrobky sami. Samozřejmostí je 100% vlastní výroba pěny pro výrobu matrací, ale také pružin, kovových rámů postelí, spring boxů, elektricky polohovatelných roštů atd.
V roce 2017 Pikolin Group znovu postavila největší a nejmodernější továrnu na výrobu matrací v Evropě.Rozloha továrny je 225.000 m², investice dosáhly výše 50 milionu EUR, z toho jen nová supermoderní linka na produkci pěny pro výrobu matrací stála 20 milionů EUR. V Pikolin Group pracuje 3.000 zaměstnanců.
 

Značky patriaci Pikolin Group S.A.:


Potřebujete poradit ? PIKOLIN

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace