Počet položek: 0 0,- Kč
Ložnice
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Rošty
Vestavěné skříně
Sklopné postele
Spací patra
Dětské pokoje
Doplňky
Akce

matrace MILENIUM 90 x 200cm

kliknutím zvětšíte
matrace MILENIUM PIKOLIN
matrace MILENIUM PIKOLIN matrace MILENIUM PIKOLIN matrace MILENIUM PIKOLIN matrace MILENIUM PIKOLIN matrace MILENIUM PIKOLIN matrace MILENIUM PIKOLIN matrace MILENIUM PIKOLIN matrace MILENIUM PIKOLIN
Vyberte variantu:
ks
Spočítat splátky HomeCredit
doprava zdarma
Výrobce:PIKOLIN
Cena s DPH : 20 200,- Kč
DPH:15 %
Dostupnost:týden ( 90 x 200cm )
Výška matrace : 30 cm
Matrace - PRUŽINOVÉ - taštičkové
Komfortní středně tuhá matrace s taštičkovým jádrem AdapTech Zone® a pěnou s přírodními složkami BioVisco Foam®, inteligentní elektronický systém sledování spánku SMARTP!K. Výška ± 30 cm

1. Svrchní elastická textilie potahu s vysokou prodyšností.

2. Prošívaný potah Progression Fiber®složený ze dvou materiálů: velmi měkké studené pěny Supersoft® a prodyšných měkkých polyesterových vláken. Potah zabraňuje přehřívání při spánku.

3. Komfortní vrstva z viskoelastické pěny BioVisco Foam®s přírodním sójovým extraktem. Přizpůsobuje se anatomii těla podle tlaku a tzv. tepelného otisku. Pomáhá uvolnit svalové napětí.

4. Speciální tlumící vrstva z polyéterové pěny s vysokou hustotou významně prodlužující živostnost matrace tím, že zamezuje proležení komfortních vrstev na pružinovém jádru. Tlumící vrstva progresivně odděluje pružiny od měkkých komfortních pěn. Nedochází tak k tomu, že by uživatel po nějaké době používání matrace cítil pružiny. Kvalita tlumící vrstvy rozhoduje o životnosti pružinové matrace. Matrace PIKOLIN® mají prodlouženou životnost díky vysoce kvalitní tlumicí vrstvě.

5. Adapt tech Zone® je blok individuálních šroubovitých pružin uzavřených v odolných textilních taštičkách s vysokou prodyšností. Jádro matrace s 5 nezávislými ergozónami se skvěle přizpůsobuje morfologii spící osoby. Profil pružin je koncipován jako kvalitní opora, která je schopná odezvy podle tlaku, který je vyvíjen spící osobou v jednotlivých částech lůžka.

6. Čtyři všitá madla pro snadnou manipulaci.

7.  Triple Barrera®: je účinná, komplexní a trvalá hygienická ochrana svrchních, spodních a bočních pěnových vrstev matrace proti všem základním alergenům a to po celou dobu životnosti matrace. Exkluzivně jen u matrací PIKOLIN®.

Matrace je jednostranná

 

Použité technologie


Blok individuálních šroubovitých pružin uzavřených v odolných textilních taštičkách s vysokou prodyšností. Sady pružin jsou svařovány ultrazvukem. Jádro matrace s nezávislými ergozónami se skvěle přizpůsobuje morfologii spící osoby. Profil pružin je koncipován jako kvalitní opora, která je schopná odezvy podle tlaku, který je vyvíjen spící osobou v jednotlivých částech lůžka. Obě partnerské části jedné matrace jsou tak na sobě nezávislé.
 
 Viskoelastický buněčný materiál s přírodním sójovým extraktem. Přizpůsobuje se anatomii těla podle tlaku a tzv. tepelného otisku. Umožňuje zaujmout při spánku přirozenou ergonomickou polohu. Pomáhá uvolnit svalové napětí nahromaděné během dne a zabraňuje přerušování spánku častým otáčením těla.
 
 
Prošívaný potah složený ze dvou materiálů: velmi měkké studené pěny Supersoft® s nízkou tuhostí a vysokou hustotou a prodyšných měkkých polyesterových vláken. Potah poskytuje měkký první kontakt s matrací a zabraňuje přehřívání při spánku.
 
 
 
Účinná, komplexní a trvalá hygienická ochrana svrchních, spodních a bočních pěnových vrstev matrace proti všem základním alergenům (roztočům, baktériím a plísním) a to po celou dobu životnosti matrace. Exkluzivně jen u matrací PIKOLIN®.
 
 

Váš dotaz matrace MILENIUM

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

© www.spanicko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace