Počet položek: 0 0,- Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

Matrace GALEON výprodej z expozice 90 x 200cm

kliknutím zvětšíte
matrace GALEON výprodej z expozice PIKOLIN
matrace GALEON výprodej z expozice PIKOLIN matrace GALEON výprodej z expozice PIKOLIN matrace GALEON výprodej z expozice PIKOLIN matrace GALEON výprodej z expozice PIKOLIN matrace GALEON výprodej z expozice PIKOLIN matrace GALEON výprodej z expozice PIKOLIN
Vyberte variantu:
ks
doprava zdarma
Výrobce:PIKOLIN
Cena s DPH : 12 110,- Kč
DPH:21 %
sleva celkem:30 %
Původní cena s DPH:17 300,- Kč
Dostupnost:týden ( 90 x 200cm  )
Typ matrace: taštičková s VISCO
Vystaveno na prodejně: vystaveno
Výška : 28 cm
Nosnost: 180 kg
Tuhost: středně tuhá
Matrace - PRUŽINOVÉ - taštičkové

Související kategorie

*** Výprodej z expozice *** Univerzální matrace Galeon střední tuhosti. Pohodlné svrchní komfortní vrstvy pro svalovou regeneraci, dokonalá podpora těla a dlouhá životnost díky taštičkovému jádru Adap Tech®. Výška ±28 cm. Prodloužená záruka na jádro 10 let.
Všechny matrace PIKOLIN byly vyrobeny s 20% zelené energie, více než 60% plastů použitých na obaly je recyklovaného původu. Stejně tak pružiny těchto matrací byly vyrobeny z minimálně 65% původní recyklované oceli nejvyšší kvality.

1Svrchní tkanina SEAQUAL  z vysoce kvalitní polyesterové příze vyrobené z recyklovaných materiálů vytěžených z oceánů. Seaqual je inovativní materiál a skutečná ochrana života v mořích celého světa. Tkanina je měkká a příjemná na dotek.

2Viscofoam®: výplňová vrstva v prošívaném potahu. Přizpůsobuje se anatomii těla podle tlaku a jeho tzv. tepelného otisku. Pomáhá uvolnit svalové napětí. Prošití potahu rozptyluje teplo, které vytváříme, když spíme.

3Vrstva z atermických vláken poskytuje vysokou úroveň pohodlí. Zabraňuje shromažďování tepla uvnitř matrace.

4Vrstva polyéterové pěny poskytuje pohodlí a  stabilitu během spánku.

5Speciální tlumící vrstva z polyéterové pěny s vysokou hustotou významně prodlužující živostnost matrace tím, že zamezuje proležení komfortních vrstev na pružinovém jádru. Tlumící vrstva progresivně odděluje pružiny od měkkých komfortních pěn. Nedochází tak k tomu, že by uživatel po nějaké době používání matrace cítil pružiny. Kvalita tlumící vrstvy rozhoduje o životnosti pružinové matrace. Matrace PIKOLIN® mají prodlouženou životnost díky vysoce kvalitní tlumicí vrstvě.

6Taštičkové jádro AdapTech® je blok individuálních šroubovitých pružin uzavřených v odolných textilních taštičkách s vysokou prodyšností. Profil pružin je koncipován jako kvalitní opora, která je schopná odezvy podle tlaku, který je vyvíjen spící osobou v jednotlivých částech lůžka.

TTriple Barrera®: je účinná, komplexní a trvalá hygienická ochrana celého objemu svrchních, spodních a bočních pěnových vrstev matrace proti všem roztočům, plísním a bakteriím. Exkluzivně jen u matrací PIKOLIN®.

Čtyři všitá madla pro snadnou manipulaci a vyztužené boky pro využití celé šíře matrace

Matrace je oboustranná. Otáčením matrace se významně prodlužuje její životnost.

Matrace je vakuovaná speciální technologií pro taštičkové matrace. Je dodávána v praktické pevné krabici Pikolin. Datum vakuování je z výroby uveden na červené přepravní krabici. Matrace musí být rozbalena do 2 měsíců od data vakuování! K plné regeneraci pěny dochází do 24 – 48 hodin od rozbalení, kdy je možné na matraci spát.

Nepřekračujte termín pro regeneraci pěny (t.j. max. 2 měsíce od data vakuování)! Pokud potřebujete matraci skladovat déle, odstraňte svrchní igelitový obal udržující matraci v zarolovaném stavu. Odstřihněte okraje igelitu z každé strany matrace a nechte pěnu plně regenerovat. Matrace se rozvine do běžného rozměru a takto jí můžete skladovat podle potřeby jakkoliv dlouho.

Použité technologie

adap-tech

Blok individuálních šroubovitých pružin uzavřených v odolných textilních taštičkách s vysokou prodyšností. Sady pružin jsou svařovány ultrazvukem. Jádro matrace s nezávislými ergozónami se skvěle přizpůsobuje morfologii spící osoby. Profil pružin je koncipován jako kvalitní opora, která je schopná odezvy podle tlaku, který je vyvíjen spící osobou v jednotlivých částech lůžka. Obě partnerské části jedné matrace jsou tak na sobě nezávislé.

triple-barrera

Účinná, komplexní a trvalá hygienická ochrana svrchních, spodních a bočních pěnových vrstev matrace proti všem základním alergenům (roztočům, baktériím a plísním) a to po celou dobu životnosti matrace. Exkluzivně jen u matrací PIKOLIN®.

Potřebujete poradit ? matrace GALEON výprodej z expozice PIKOLIN

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace