Počet položek: 0 0 Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

Jak vybrat AVS

Tento návod k výběru je sestavený zejména na základě zkušeností zákazníků za 25 let činnosti společnosti Galaxy.

Motto:
Je to jako s auty: i Fabia (u nás základní, nejlevnější model Galaxy) Vás odveze z bodu A do bodu B. Mercedes (u nás model Laxman) Vás tam odveze rychleji, s větším komfortem a překoná větší zátěže v oblasti Vašeho zdraví. Základní AVS přístroj Galaxy splní nejčastější potřeby, což jsou dobrá relaxace, odstranění stresu a únavy, zlepšení učení, spánku, uzdravení z depresivních a úzkostných stavů. Ten nejlepší AVS přístroj Laxman vám vše dodá rychleji, pohodlněji a díky mnoha dalším programům splní potřeby v dalších oblastech.
Nelze vždy říct, že nejdražší AVS přístroj je právě pro Vás ten nejlepší, stejně tak nelze tvrdit, že s nejlevnějším modelem ušetříte. Nicméně cena je v našem portfoliu AVS přístrojů dost přesným vodítkem, které vyjadřuje celkovou kvalitu, účinnost a tedy i budoucí spokojenost s AVS přístrojem.

1. Užitek, který hledáte

Chcete relaxovat? Odstranit nespavost? Zvýšit odolnost na stres, zlepšit učení, odstranit deprese? Vybírejte přístroj, který bude mít dostatek programů v dané kategorii, kterou potřebujete.

2. Účinnost

Všechny naše AVS přístroje mají garantovanou účinnost, ty dražší poskytují účinky rychleji a cíleněji. O účinnosti rozhoduje nejvíce přesné zacílení programu: čím více programů v dané kategorii, tím lépe.

3. Cena

AVS přístroj je jednorázová investice poskytující důležitý životní prospěch po mnoho let. Průměrná užitná doba našich AVS přístrojů je 12 let, není výjimkou ani 15-20 let spolehlivého používání jednoho přístroje (případně s občasnou obměnou nebo opravou doplňků, jako jsou brýle apod.). Jedno použití AVS přístroje tak vychází v průměru na 1-5 Kč.

4. Vkus, zkušenost, obliba

Programy s hudbou jsou mezi zákazníky jednoznačně populárnější než programy pouze s technickými stimulačními zvuky. Programy s hudbou mají přístroje nové generace (Laxman, Relaxman, iBrain 2). Dále existují další rozdíly, buď objektivně těžko hodnotitelné (design) nebo pro někoho méně podstatné (druh sluchátek, možnost dalších speciálních funkcí, bonusy zdarma, přehlednost displeje apod.).

Základní srovnání – modely starší a novější generace:

Starší generace (Galaxy, Neo) mají jednobarevnou světelnou stimulaci tvořenou pomocí jednosměrných diod, modely novější generace (iBrain 2, Relaxman, Laxman) mají celobarevnou světelnou stimulaci, tvořenou měkkým světlem na bílém pozadí. Rozdíl v líbivosti, ale hlavně v účinnosti je značný – až 50% rychlejší a hlubší účinky. Podobně je to se zvukovou složkou: starší generace používá jen technické zvuky, nová generace i hudbu. Dále se nejvíce liší počtem programů (počtu programů odpovídá většinou i cena) – starší (levnější) generace má menší počet programů a tak méně možností zacílení. Z těchto důvodů je například nejlepší model Laxman dlouhodobě nejprodávanější, přestože je nejdražší.

Potřebujete poradit ? Jak vybrat AVS

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace