Počet položek: 0 0,- Kč
Ložnice
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Rošty
Vestavěné skříně
Sklopné postele
Spací patra
Dětské pokoje
Doplňky
Akce

matrace Magniflex Leggenda

Matrace - MAGNIFLEX matrace - MAGNIFLEX Leggenda

Kolekce matrací Leggenda je výsledkem dlouhodobých zkušeností společnosti Magniflex získaných v průběhu 50 let výroby matrací. Všechny modely představují významné úspěchy a poskytují dokonalé relaxační řešení, které i nadále zlepšuje kvalitu spánku.

Matrace z kolekce Leggenda se od sebe vzájemně výrazně liší, ale všechny mají vlastnosti, které z nich činí jedinečné výrobky. Existuje mnoho modelů. Některé z nich mají vynikající tepelně-regulační vlastnosti díky inovativním technologickým materiálům, zatímco jiné jsou vyrobeny z přírodních vláken, materiálů a látek, které zajišťují vysokou úroveň prodyšnosti. Nicméně, všechny modely mají jednu věc společnou: Výjimečnost společnosti, pro kterou je váš dokonalý spánek tím nejdůležitějším.

Zdravotní antidekubitní matrace a polštáře snižující riziko proleženin s nejvyšší zdravotní certifikací Medical Device Class 1 (Antidecubitus Static Mattress), která je platná na celém území Evropské unie. Tato certifikace umožňuje v České republice nákup matrací a polštářů s 15% DPH jako zdravotní produkt 1. kategorie.

Výrobce:
  
matrace Firenze Dual 1 + 1 matrace
Matrace FIRENZE DUAL je složena ze dvou vrstev ordtopedické studené pěny různých tuhostí ...
Vystaveno na prodejně: vystaveno
Výška matrace : 22 cm
Cena s DPH od15 990,-
Sleva50 %

© www.spanicko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace