Počet položek: 0 0,- Kč
Ložnice
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Rošty
Vestavěné skříně
Sklopné postele
Spací patra
Dětské pokoje
Doplňky
Akce

Matrace Magniflex Toscana

Matrace - MAGNIFLEX matrace - MAGNIFLEX Toscana

 

Kolekce Toscana je ideálním řešením pro ty, kteří hledají souznění s přírodou a mají rádi bio (BIO) trend, aniž by se připravili o cokoli z hlediska komfortu. Tato kolekce kombinuje podporu paměťové pěny Memoform s esenciálními oleji Aloe Vera a bio potahovými látkami s nejvyšším souladem s Toskánskou přírodou. Vynikající výrobky této řady mohou chránit životní prostředí a zároveň zajistit správnou podporu páteře.

Certifikace GOTS, vydaná Institutem pro ochranu životního prostředí potvrzuje, že všechny látky používané v této kolekci jsou 100% organické s ohledem na člověka a životní prostředí.

Zdravotní antidekubitní matrace a polštáře snižující riziko proleženin s nejvyšší zdravotní certifikací Medical Device Class 1 (Antidecubitus Static Mattress), která je platná na celém území Evropské unie. Tato certifikace umožňuje v České republice nákup matrací a polštářů s 15% DPH jako zdravotní produkt 1. kategorie.

25990 - 31990 Kč
Výška matrace :   Výrobce:
 
matrace COTTON GRANDE DUAL 12
Luxusní přírodní matrace Cotton Grande Dual 12 s Aloe Vera v jádře a s potahem z bio bavlny.
Výška matrace : 30 cm
Cena s DPH od31 990,-
 
matrace COTTON CARESSE DUAL 10
Přírodní matrace s Aloe Vera v jádře a s potahem z bio bavlny.
Vystaveno na prodejně: vystaveno
Výška matrace : 25 cm
Cena s DPH od25 990,-

© www.spanicko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace