Počet položek: 0 0,- Kč
Ložnice
Matrace
Rošty
Lůžkoviny
Skříně na míru
Sklápěcí postele
Spací patra
Dětské pokoje
Doplňky
Akce

Dveře vestavěných skříní

Skříně na míru - Dveře vestavěné skříně

 
 

 

 Dveře skříně se skládají ze dvou prvků:
• systému rámů (kování) a kolejnic
• výplně dveří

Dveře vestavěných skříní tvoří nosní rám a výplň. Rámy dveří lze zvolit ocelové nebo hliníkové, v různých barevných provedeních a profilech. Výplň je možno vybírat ze široké škály lamino desek, thermopalu (lesklé lamino),  zrcadel a barevných skel (lacobelů, lacomatů).

 
K výrobě dveří vestavěné skříně  používáme tyto materiály:
 
jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.  K výrobě dveří se používá lamino o tl. 10mm, je zde proto menší nabídka dekorů, než v případě korpusu, kde se používá tl. 18mm.
 
ze stejného materiálu Vám vyrobíme i postele.
 
 
 
 
 
jedná o povrchově upravenou dřevotřískovou desku firmy Thermopal s oboustranně nalisovaným HPL laminátem tloušťky 0,8 mm s povrchem ve vysokém lesku. Povrch  Thermopalu je potažen ochrannou fólií.
 
 
 
 
Zrcadla dodají každé vestavěné skříni jedinečnost a originalitu. Zrcadlové výplně jsou vhodné do menších pokojů nebo předsíní protože opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadel  je vždy podlepována bezpečnostní folií, která v případě rozbití skla zabraňuje zranění (střepy zůstávají uchycené k fólii). 
 
 
 
je ploché plavené sklo s neprůsvitným vzhledem a lakovanou povrchovou úpravou. Vyznačuje se vysokou stabilitou barev a širokou škálou odstínů, které nemění svůj vzhled. Jednoduše se urdžuje, je odolné vůči skvrnám, poškrábání, vhlkosti a je ekologicky nezávadné. Na zadní lakovanou stranu skla se nanáší speciální fólie, která chrání lak nejen před poškrábáním, ale také v případě rozbití skla zabraňuje zranění (střepy zůstávají uchycené k fólii). 
 
 
je ploché plavené sklo, jehož jedna strana je lakovaná a druhá matovaná. Produkt je vysoce ceněn interiérovými designéry a architekty pro svůj jemný vzhled se saténovou povrchovou úpravou a ve světě skel představuje elegantní barevnou dokonalost. Na zadní lakovanou stranu skla se nanáší speciální fólie, která chrání lak nejen před poškrábáním, ale také v případě rozbití skla zabraňuje zranění (střepy zůstávají uchycené k fólii). 
 
 
Rámy dveří lze zvolit ocelové nebo hliníkové. Vhodně vybraný tvar a barva rámu vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část místnosti. 
Díky široké nabídce tvarů a barevného provedení můžeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
 
 
Posuvný systém je možné využít také jako dělící příčku (průchozí dveře, dělící stěnu), kterou je možné oddělit jednotlivé místnosti v bytě, či rodinném domě.
 
 

© www.spanicko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace