Počet položek: 0 0,- Kč
Ložnice
115380 cz Akce Akce
Matrace
Rošty
Lůžkoviny
Skříně na míru
Sklápěcí postele
Spací patra
Dětské pokoje
Doplňky
Akce

Materiály

Skříně na míru - Materiály

 
 

 

 

K výrobě dveří a korpusu vestavěné skříně  používáme tyto materiály:
 
Na dveře:
 
jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.  K výrobě dveří se používá lamino o tl. 10mm, je zde proto menší nabídka dekorů, než v případě korpusu, kde se používá tl. 18mm.
 
ze stejného materiálu Vám vyrobíme i postele.
 
 
 
 
 
jedná o povrchově upravenou dřevotřískovou desku firmy Thermopal s oboustranně nalisovaným HPL laminátem tloušťky 0,8 mm s povrchem ve vysokém lesku. Povrch  Thermopalu je potažen ochrannou fólií.
 
 
 
 
Zrcadla dodají každé vestavěné skříni jedinečnost a originalitu. Zrcadlové výplně jsou vhodné do menších pokojů nebo předsíní protože opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadel  je vždy podlepována bezpečnostní folií, která v případě rozbití skla zabraňuje zranění (střepy zůstávají uchycené k fólii). 
 
 
 
je ploché plavené sklo s neprůsvitným vzhledem a lakovanou povrchovou úpravou. Vyznačuje se vysokou stabilitou barev a širokou škálou odstínů, které nemění svůj vzhled. Jednoduše se urdžuje, je odolné vůči skvrnám, poškrábání, vhlkosti a je ekologicky nezávadné. Na zadní lakovanou stranu skla se nanáší speciální fólie, která chrání lak nejen před poškrábáním, ale také v případě rozbití skla zabraňuje zranění (střepy zůstávají uchycené k fólii). 
 
 
je ploché plavené sklo, jehož jedna strana je lakovaná a druhá matovaná. Produkt je vysoce ceněn interiérovými designéry a architekty pro svůj jemný vzhled se saténovou povrchovou úpravou a ve světě skel představuje elegantní barevnou dokonalost. Na zadní lakovanou stranu skla se nanáší speciální fólie, která chrání lak nejen před poškrábáním, ale také v případě rozbití skla zabraňuje zranění (střepy zůstávají uchycené k fólii). 
 
 
Rámy dveří lze zvolit ocelové nebo hliníkové. Vhodně vybraný tvar a barva rámu vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část místnosti. 
Díky široké nabídce tvarů a barevného provedení můžeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
 
 
Na korpus:
 
jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. Laminované desky jsou určeny pro vnitřní vybavení a nábytek, pro použití v suchém prostředí. LTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné.
Na korpus skříně se nejčastěji používá lamino o tl. 18mm. U některých dekorů lze použít i lamino o tl 25mm, na přání lze vyrobit desky o tl. 36mm. Lamino máme od předních výrobců KRONOSPAN a EGGER.
Hrany olepujeme ABS hranou z tvrzeného plastu.
 

© www.spanicko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace