Systém PRAKTIK

Sklápěcí postel - systém PRAKTIK

spanicko.cz
Skříně na míru
Sklápěcí postele
Spací patra
Ložnice
Matrace
Rošty
Lůžkoviny
Dětské pokoje
Doplňky

Systém PRAKTIK

Sklápěcí postele - Systém PRAKTIK

systém KLASIK

Původní systém využíval samonosné kovové nohy pro kotvení sklopného mechanizmu do podlahy. Tato varianta zůstává zachována pro použití samostatného lůžka. Využívá se tam, kde není možno kotvit do zdi, nebo když má zákazník vlastní skříň, nebo hodlá využívat jen samotné lůžko.

Nový kompaktní systém, kde uložení mechanizmu je součástí bočnic skříně. Nespornou výhodou je snažší a přesnější montáž, odpadá kotvení do podlahy, které zachováva po demontáži postele 6 otvorů. Zůstává tak pouze spojení skříně se zdí, otáčení zajišťují 2 ložiska.

 

Použité materiály:

Lůžko Masiv smrk 100%
Skříň lamino - Kronosoan, Egger , DDL
Povrchová úprava: Používáme vodou ředitelné laky rakouské firmy ADLER, kovové díly mají povrchovou úpravu bílým komaxitem.

Montáž: Postele jsou dodávány včetně montáže. Kotvení se provádí přes skříň do zdi. V případně, že je zeď bez nosných vlastností ( sádrokarton ), je dodáván mechanizmus pro montáž do podlahy. Při objednávce je potřeba vybranou formu montáže dle výše uvedeného zvolit. Na vlastní přání si může zákazník provést montáž vlastními silami.

Nábytkové sestavy: Nábytkovou sestavu včetně sklopné postele ve skříni Vám rádi navrhneme a vyrobíme dle Vašeho zadání. Některé z realizovaných návrhů a další informace najdete na těchto stránkách.

Upozornění: v základních cenách sklopných postelí nejsou zahrnuty rošty ani matrace.

Copyright © www.spanicko.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

e-obchodak.net doporučuje tento eshop www.spanicko.cz

© www.spanicko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace