Počet položek: 0 0,- Kč
Ložnice
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Rošty
Vestavěné skříně
Sklopné postele
Spací patra
Dětské pokoje
Doplňky
Akce

JITONA Design Collection

 

JITONA Design Collection, to je český designový nábytek a koncept bydlení jako dělaný právě pro vás. Klidně dejte všem najevo svůj názor: MŮJ DOMOV = MOJE ŘEŠENÍ. Tady rozhodně nemusíte slevovat ze svých nároků na design a vysokou kvalitu. Tato kolekce nábytku navíc přináší chytrá řešení a především záruku dobré značky.

Nábytek této kolekce vystihuje mladý životní styl s individuálním řešením naplnění touhy po vlastním uspořádání bydlení – skutečného domova. Díky kombinovatelnosti nábytku mezi ložnicí a obývacím pokojem a jeho prostorové flexibilitě, nabízí JITONA Design Collection něco pro každého. Ať už hledáte kompletně nové bytové vybavení nebo jen některé designové kousky, které pozdvihnou stávající interiér, tady je určitě najdete! Prohlédněte si nabídku designového nábytku na těchto stránkách a přesvědčte se sami. Vyberte si design a za krátkou chvíli se už můžete těšit z nově vybaveného bytu značkovým designovým nábytkem. Nebojte se, když se budete stěhovat, prostě si vezměte nábytek s sebou. Díky nadčasovému designu, vysoké kvalitě materiálů a demontovatelnosti, vás nábytek může provázet po dlouhý čas. Přejeme vám příjemné chvíle a potěšení ve vašem novém domově. Je to přece váš domov a vaše řešení.

 

Jitona katalog

 Katalog zde ...

Ceník zde...

Výrobce:
Výběru neodpovídá žádná položka. Zkuste hledat jiný dotaz.

© www.spanicko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace