Počet položek: 0 0 Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

POLŠTÁŘE

Jaký zvolit správný polštář?

Ke každému zdravému spaní patří kvalitní polštář. Můžete mít super ortopedickou matraci a k tomu do kombinace např. péřový polštář, nebo žádný, zdravé spaní rozhodně mít nebudete.
Bolí Vás občas za krkem, hlava, či ramena? Tak věřte, že správnou volbou polštáře můžete těmto nepříjemnostem předejít.
Spíte-li na zádech (nejlepší poloha), nebo na břiše (špatná poloha), polštář by měl být spíše menší. Naopak pro polohu na boku doporučuji polštář vyšší. Vzhledem k tomu, že polohy při spánku se mění, doporučuji Vám si pořídit ergonomicky tvarovaný polštář z viscopěny, různé výšky podle toho zda bude polštář pro muže, ženu, či dítě. PUR, HR pěna, latex není vhodným materiálem, neumí totiž odstraňovat tlakové body, tak jako viscopěna. Ergonomicky tvarované polštáře vyrobené z těchto pěn Vám sice při poloze na boku  podepřou krční páteř, ale v momentě, kdy se otočíte na záda a tuto pěnu výrazně zmáčknete, budete cítit značný protitlak. Pouze polštáře  vyrobené z viscopěny Vám zajistí příjemné ležení při všech polohách spánku.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace