Počet položek: 0 0,- Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

Čistička vzduchu Rovus

kliknutím zvětšíte
Čistička vzduchu Rovus
Čistička vzduchu Rovus Čistička vzduchu Rovus Čistička vzduchu Rovus Čistička vzduchu Rovus Čistička vzduchu Rovus
ks
Výrobce:ROVUS
Cena s DPH : 3 245,- Kč
DPH:21 %
sleva celkem:50 %
Původní cena s DPH:6 490,- Kč
Dostupnost:skladem
Doplňky - Úklid a péče o domov
Čistička vzduchu Rovus používá 4 stupňový proces k čištění vzduchu, který dýcháte. Odstraňuje prach, pyl, kouř, zápach, roztoče a další, které způsobují podráždění, nepohodlí a alergie. Stylový systém je snadno přenosný a snadno ovladatelný, s výměnným filtrem, který dává roky dobré využití.

Dýchejte lépe s čističkou vzduchu pouze stiskem jediného tlačítka

Vzduch, který dýcháte, vám může připadat jako čistý, ale i ta nejčistější domácnost trpí nejrůznějšími formami znečištění ovzduší. Může sem patřit například prach, zvířecí srst, kouř, pyl, plíseň, roztoči, pachy, a těkavé organické látky (VOC). Tyto částice není možné odtranit klasickým úklidem a mohou způsobovat nepohodlí, podráždění a ohrožení, speciálně jedincům s alergiemi a chorobami dýchacích cest.

Ale teď již můžete zajistit, že vzduch ve Vašem domově, či kanceláři, bude naprosto čistý a vy budete dýchat lépe s klidnou myslí, která přichází ruku v ruce s Čističkou vzduchu Rovus. Toto elegantní, stylové zařízení využívá čtyřstupňový systém čištění vzduchu, odstraňování škodlivých částic a nepříjemných zápachů, vypouštění čistého, svěžího vzduchu, který je naprosto dokonalý k dýchání.

Pokročilý čtyřstupňový systém pro čistější, zdravější vzduch

Pro čištění nebezpečných částic ze vzduchu, které způsobují různé zdravotní potíže, Rovus Čistička vzduchu využívá pokročilého, čtyřstupňového filtračního systému:

  1. Krok: omyvatelný pre-filtr který zachycuje větší částice jako prach a vlasy, který napomáhá zmírnit alergické reakce.
  2. Krok: certifikovaný HEPA H11 filtr, se stříbrným Nano antibakteriálním povrchem. S tímto filtrem jsou částice ve vzduchu velikosti až 0.3 mikronu zachyceny s až 99.97% efektivitou, což znamená, že bude zachycena většina vzdušných alergenů, bakterií a virů.
  3. Krok: Filtr z aktivního uhlí, který bojuje se zápachy domácnosti například z vaření, domácích mazlíčků, či kouře bez přidání škodlivých chemikálií a navíc působí proti VOC jako je formaldehyd, benzen a amoniak.
  4. Krok: Negativní anionty, které opravdu čistí vzduch v dostatečném rozsahu - Rovus Čistička vzduchu jich totiž vypouští miliony. Anionty nutí částice špíny přestat cirkulovat vzduchem a tím chrání vaše plíce. Takto předejdete problémy s dýchacím ústrojím, jako je astma a další problémy, způsobené znečištěním ovzduší.

Náhradní filtr naleznete >>ZDE<<

Komfort a styl se všemi funkcemi, které potřebujete

S ovládáním pomocí dotykového panelu, nastavením časovače a vestavěným držákem pro jednoduchou manipulaci, je Rovus Čistička vzduchu elegantním, stylovým doplňkem pro váš domov, který zajistí čistý vzduch a tím i zmírnění potíží s dýchacími cestami.

Systém může pracovat v automatickém módu, kdy lze rychlost ventilátoru libovolně nastavit dle potřeby, a zároveň také v módu spánku, který pracuje tiššeji, ať můžete dýchat čerstvý vzduch i během nerušeného odpočinku. A k tomu navíc, LED indikační světla zobrazující aktuální kvalitu dýchaného ovzduší, ať si můžete být naprosto jisti, že vzduch, který dýcháte, je čistý a zdravý.
Rozměry: 423 x 257 x 673 mm / 5,2 - 5,8 kg

Potřebujete poradit ? Čistička vzduchu Rovus

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace