Počet položek: 0 0 Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

Chcete si zajistit kvalitní a zdravé spaní?

Uvažujete o nové ložnici? Chcete si zajistit kvalitní a zdravé spaní?

Hledáte kvalitní postel, ortopedickou matraci, rošt, polštář či přikrývku? To vše a mnohem více najdete na našem e-shopu. Náš e-shop i kamenný obchod SPANÍČKO® Jihlava Vám nabídne kompletní sortiment pro ložnice, tj. postele, matrace, rošty, polštáře, přikrývky a jiné lůžkoviny od značkových výrobců českých a zahraničních.

Uvažujete-li o celé nové ložnici, pak si můžete vybrat z naší stávající nabídky ložnic. Skříň k dané posteli Vám nevyhovuje, nebo ji ani výrobce postelí nenabízí? To vše není pro nás žádný problém. Již 18 let se specalizujeme na vestavěné skříně, skříně na míru či skříně na zakázku. Skříň vyrobíme přesně podle Vašich představ a sladíme ji s Váším interiérérem, tak aby jste byli maximálně spokojeni a ještě k tomu vždy ušetříli. Pro lepší představu Vám na přání v našem studiu vypracujeme grafický návrh 3D zcela zdarma!

Nemůžete se již vejít do bytu a nemáte dost finančních prostředků na výměnu bytu za větší?

Pak Vám nabízíme několik způsobů řešení. Pořiďte si od nás sklopnou postel, spací patro nebo případně rozkládací lůžko samozřejmě s kvalitní ortopedickou matrací.

  • Naše sklopné postele, sklápěcí postele, skládací postele, výklopné postele, vyklápěcí postele, skříňové postele nebo vestavěné postele Vám jistě pomůžou vyřešit nedostatek místa ve Vašem bytě. Sklápěcí postel můžete kdykoliv proměnit ve skříň a pokoj tak využít k jiným účelům, než jen ke spaní.
  • Spací patra - patrová lůžka ( vysoká patrová lůžka, střední patrová lůžka, nízká lůžka), Jedná se o modelovou řadu vestavných lůžek, které představují moderní, nápadité a vysoce estetické řešení spánkové zóny a obytného prostoru. Vestavná lůžka dokáží vytvořit v jakémkoli obytném prostoru optimální zónu soukromí, komfortní relaxace a kvalitního spánku.

Investice do spokojenosti zákazníků je pro naši firmu SPANÍČKO® Jihlava největší reklamou!


Nevyhovuje Vám naše otevírací doba, nebo by jste přivítali individuální konzultaci?

Zavolejte a dohodneme se na jiném čase - případně i v sobotu a neděli +420 777 808 121

Procházejte pomocí šipek na klávesnici, nebo myší.

3D prohlídka Showroom SPANÍČKO.cz

virtuální prohlídku naleznete zde V této 3D prohlídce od Google uvidíte prezentaci vestavěných skříní, sklápěcích postelí, spacího patra, postelí, roštů, zdravotních ortopedických matrací, polštářů, lůžkovin. Prohlédnete si nově otevřený showroom pěkně z domova a pak nás navštivte. Poradí Vám vyškolený personál, těšíme se na Vás u nás v Jihlavě. SPANÍČKO.cz - specialista na vestavěné skříně a zdravé spaní

SPANÍČKO®.cz
Buková 7 - Horní Kosov ( vstup z ulice S.K. Neumanna ) - bezbariérový přístup
Jihlava 586 01
Email: info@spanicko.cz
Tel: +420 567 300 333; Mob: +420 777 808 121
Otevírací doba: Po až Pa 9.00 – 12.00, 14.00 - 17.00 hod So 9.00 – 11.00 hod

 
 

Potřebujete poradit ? Chcete si zajistit kvalitní a zdravé spaní?

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace