Počet položek: 0 0,- Kč
Postele
Rošty
Matrace
Polštáře a lůžkoviny
Nábytek
Sklopné postele
Spací patra
Vestavěné skříně
Doplňky
Akce
Slevy až 50% - výprodej

Akce TEMPUR

tempur akce9_2014.png

Ale co vlastně očekáváme od kvalitní matrace? Jednoznačně vysoký komfort a zajištění ideální polohy těla ve spánku bez tlakových bodú. Abychom se v noci nebudili z hlubokého spánku kvůli otáčení se a zaručili tak našemu tělu plnohodnotnou regeneraci. A právě rozložení tlakových bodů a přizpůsobení se jakémukoli tělu nám zajistí matrace Tempur. At už preferujeme pevnější pocit (Original), mekčí pocit (Cloud), nebo máme rádi pocit pružnější s ulhečením pohybu (Sensation). Matrace Tempur nám dovolí spát v ideální poloze pro naše telo, a to díky unikátním vlastnostem materiálu Tempur.

Neměli bychom však zapomenout na potřebné odpružení, které matraci Tempur dává segmentový rošt Tempur. Oproti bežnému lamelovému roštu pocítíme na roštu Tempur-Flex odpružení bodové, stejně jako zakřivené – pro maximální komfort spánku a ideální polohu tela. Rošty Tempur-Flex se vyznačují delší životností, díky kvalitě použitých materiálu. Zároveň tyto rošty prodlužují životnost matrace Tempur. Nejlepším možným podkladem matrace Tempur je proto rošt Tempur-Flex.

Rošty jsou k dispozici ve statické i polohovatelné verzi. Mužete je vložit do své současné postele, nebo je samostatně postavit na nohy s možností volby výšky a designu. Motorové rošty TEMPUR-Flex Vám umožní zvednout hlavu i nohy stlačením jediného tlačítka, takže si budete moct pohodlněji číst, sledovat televizi, nebo zvednout unavené nohy, abyste si lépe odpočinuli.

V podzimní akci  máte nyní možnost pořídit si matraci Tempur s hodnotným dárkem – roštem Tempur-Flex za pouhou 1,-Kč.

Potřebujete poradit ? Akce TEMPUR

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace